Zabawa andrzejkowa

24.11.2016 – W tym dniu odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowały wróżby przepowiadające przyszłość, a następnie wraz ze swoimi opiekunami tańczyły i bawiły się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Panie wychowawczynie zorganizowały również wiele ciekawych zabaw i konkursów, w których chętni uczniowie pokazali swoje wybitne umiejętności, m.in. piękny śpiew i taniec. Podczas przerwy w tańcu uczniowie mogli się posilić i ugasić pragnienie. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

Zrobione przy użyciu Lumia Selfie

Owoce i warzywa na co dzień i od święta

18.11.2016 – Uczniowie klasy III c pod kierunkiem pani W. Potocznej wzięli udział w kolejnym,  jesiennym etapie projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” realizowanym  przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Tematem przewodnim były „Owoce i warzywa na co dzień i od święta „. Uczniowie mieli także za zadanie przedstawić prezentację dowolnych owoców i warzyw.

Spektakl edukacyjny o ruchu drogowym

17.11.2016 – Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej mieli okazję obejrzeć spektakl edukacyjny o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym wystawiony przez grupę SZAFIR z Krosna. W trakcie przedstawienia dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju konkursach, które sprawdzały ich wiedzę w zakresie znajomości przepisów i zasad ruchu drogowego. Uczestnicy na własne oczy mogli się także przekonać jaką ważną funkcję w zakresie bezpieczeństwie na drodze spełniają elementy odblaskowe.

„Śniadanie daje moc!”

8.11.2016 –  Uczniowie klas I-III SP wzięli udział w akcji „Śniadanie daje moc!”. Wspólnie przygotowany i spożyty posiłek przypomniał o ważnej roli śniadania, zwłaszcza dla młodych, rozwijających się organizmów, ale także zasad zdrowego odżywiania, wartości odżywczych warzyw, owoców i wybranych produktów. Na naszych szkolnych stolikach śniadaniowych znalazły się kolorowe kanapki, przeróżne sałatki warzywno-owocowe i wiele gatunków pieczywa. Wszystkie te działania z pewnością przyczyniły się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych

Selfie

Zrobione przy użyciu Lumia SelfieZrobione przy użyciu Lumia Selfie

Zrobione przy użyciu Lumia SelfieZrobione przy użyciu Lumia SelfieZrobione przy użyciu Lumia SelfieZrobione przy użyciu Lumia Selfie

Zrobione przy użyciu Lumia Selfie

„Zdrowo jem, więcej wiem”

13.10.2016 – Uczniowie klasy III c pod kierunkiem pani W. Potocznej wzięli udział jesiennym etapie projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” realizowanym  przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Tematem przewodnim było ” Dbam o to, co jem i jak spędzam czas”. Uczniowie mieli także za zadanie wymyślić propozycję zabaw na świeżym powietrzu.