Rejonowe zawody idywidualno-drużynowe w biegach przełajowych w Łańcucie

Rejonowe zawody w biegach przełajowych na obiektach MOSiRu w Łańcucie.Udział brały po 2 szkoły w każdej kategorii z powiatów: Rzeszów gr., rzeszowskiego, leżajskiego, łańcuckiego. Zawody przeprowadzono w trudnych warunkach, przy deszczowej aurze.

Indywidualnie świetny występ zanotowali Hanna Marszałek IV a oraz Jakub Kocaj VI b, którzy w swoich kategoriach bezapelacyjnie wygrali swoje biegi.

Drużynowo awans do finału wojewódzkiego uzyskały dziewczynki z rocznika 2006 kl. IV Szkoły Podstawowej (H. Marszałek, Ł. Sas, O. Hadam, J. Fabia, G. Guzik, P. Gierlach) oraz reprezentacja Gimnazjum w kategorii chłopców (M. Siry, A. Bechta, K. Sarnicki, S. Kędra, Sz. Kuś, D.  Pyś). Finały rozegrane zostaną w Kolbuszowej.

Opiekunami byli: Damian Chudzikiewicz, Radosław Telega.

Serdeczne gratulacje!!!