Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. W akademii uczestniczyli Burmistrz Miasta Dynowa Zygmunt Frańczak, Przewodnicząca Rady Rodziców Bożena Sas, Dyrektorka Banku PKO w Dynowie Małgorzata Paraniak, Przedstawicielka Nadleśnictwa Dynów Małgorzata Kaczorowska. Dla najlepszych uczniów czekały nagrody Burmistrza Miasta oraz Dyrektora Zespołu Szkół. Podczas uroczystości Dyrektor Zespołu Szkół Tadeusz Święs podsumował rok szkolny 2016/2017 oraz wręczył świadectwa z wyróżnieniem. Ponadto rodzice najlepszych uczniów Zespołu Szkół odebrali listy gratulacyjne. Nie zabrakło także życzeń i podziękowań. Swoje pożegnanie mieli także absolwenci Gimnazjum, którzy zaprezentowali się w tańcu oraz piosence. Na koniec nastąpiła zmiana warty w roli przewodniczącej szkoły, ustępującą Aleksandrę Szczepan od nowego roku zastąpi Martyna Paraniak. Zapraszam do Fotorelacji.