Finały wojewódzkie w indywidualnych mistrzostwach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Dzieci

W dniu dzisiejszym na obiekcie lekkoatletycznym Resovii w Rzeszowie odbył się finał wojewódzki w indywidualnych mistrzostwach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Dzieci. Start w zawodach mieli zapewniony mistrzowie i w-ce mistrzowie z wszystkich powiatów w naszym województwie.

Szkołę naszą reprezentowali: Oliwia Kiełbasa w skoku w dal, Hanna Marszałek, Gabriela Marszałek w biegu na 600 m, Otylia Hadam, Natalia Lemierz w rzucie piłeczką palantową, Karol Pałys w rzucie piłeczką palantową, Michał Piskorek w biegu na 60 m.

Najlepiej wypadł uczeń klasy VI a Karol Pałys, który rzutem na odległość 51,5 m uplasował się na VI m w wielkim finale.

Pozostałe osoby zostały sklasyfikowane w środku stawki, a oto wyniki:

Skok w dal – Oliwia Kiełbasa – 3,80 m

Piłeczka Palantowa – Otylia Hadam – 31,5 m, Natalia Lemierz – 37,5 m

Bieg na 600 m – Hanna Marszałek, Gabriela Marszałek wynik w granicach 2;02;00 s

Bieg na 60 m – Michał Piskorek – 9,20 s.

Opiekunami zawodników byli: Damian Chudzikiewicz, Radosław Telega.

Zapraszam do fotogalerii: