Sztafetowe biegi przełajowe

42 uczniów reprezentowało dziś Publiczną Szkołę Podstawową Nr 1 w Dynowie w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się na terenie zespołu parkowo-pałacowego w Tyczynie.

Nasze zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych, oddzielnie dziewczęta i chłopcy.

W kategorii Igrzysk Dzieci obydwie nasze sztafety zwyciężyły i będą reprezentować powiat rzeszowski w zawodach Rejonowych, które odbędą się 11.10.2017 r. w Leżajsku.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (VII klasa, II-III Gimnazjum) chłopcy po zaciętym finiszu zajęli III miejsce, natomiast dziewczęta uplasowały się tuż za podium i zajęły IV miejsce.

Dzieci i młodzież przygotowali nauczyciele: Damian Chudzikieiwcz, Radosław Telega.

Foto: R. Telega