1/2 finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w mini p. ręcznej dziewcząt

19.02.2018 r. w hali sportowej w Birczy odbyły się półfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci w mini p. ręcznej dziewcząt. Podopieczne Anny Martowicz rozegrały dwa mecze: z SP Nr 6  Przemyśl  oraz SP 1 Pruchnik. Oba spotkania były zacięte i wyrównane. Niestety zakończone minimalną porażką w stosunkach 8:10 i 10:11. Jednocześnie dziewczęta odpadły z dalszej rywalizacji, kończąc na III miejscu.

Drużynę stanowią dziewczęta z klas VI i młodsze. Skład zespołu to: bramkarki Gabriela Guzik, Klaudia Bińczak, zawodniczki z pola gry: Hanna Marszałek, Katarzyna Pyś, Łucja Sas, Wiktoria Potoczna, Otylia Hadam, Natalia Lemierz, Karolina Martowicz, Karolina Kopacz, Maja Potoczna, Magdalena Paździorny, Oliwia Świst, Patrycja Gierlach.

Opiekunem zespołu jest Anna Martowicz.