Mamy kolejne finały wojewódzkie!!! Tym razem w drużynowych biegach przełajowych

W dniu dzisiejszym na obiektach sportowych Pogoni w Leżajsku odbyły się zawody rejonowe w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała grupa 24 uczniów. Startowali oni w czterech kategoriach. Dwie drużyny uzyskało awans do finału wojewódzkiego w Kolbuszowej.

I miejsce w REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI w drużynowych biegach przełajowych zajęła drużyna dziewcząt z klas V/VI, w składzie wystąpiły Hanna Marszałek, Łucja Sasa, Gabriela Guzik, Gabriela Marszałek, Maja Potoczna, Paulina Chorążykiewicz.

II miejsce w REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w drużynowych biegach przełajowych zajęła drużyna CHŁOPCÓW z klas II/III Gimnazjum, w składzie Dominik Pyś, Oskar Kaniuczak, Ernest Ostafiński, Karol Domin, Abdul Taslaq, Marceli Grzegorzak.

Pozostałe drużyny uplasowały się na miejscach IV (dziewczęta z klas III/IV) oraz VI (chłopcy z klas V/VI).

Opiekunami drużyn są Radosław Telega, Damian Chudzikiewicz.