JESZCZE JEDNO BARWNE WSPOMNIENIE Z ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 – „SZPAK” 2018…

10 czerwca grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę podczas corocznego „SZPAK-a” organizowanego przez MOK w Dynowie. Celem zaprezentowanego programu było przekazanie pozytywnych, barwnych emocji poprzez śpiew oraz grę na instrumentach. Amelia Gierula, Mikołaj Grad, Oliwia Lichota, Katarzyna Martowicz, Julia Mychajłewycz, Maja Ostafińska, Martyna Stankiewicz i Natalia Wandas stanęli na wysokości zadania! Brawo! Kolejny raz udowodniliśmy, że przy ulicy Szkolnej 11 mieści się kuźnia talentów.

Poza tym całość prezentacji uświetniła barwna i kreatywna wystawa najmłodszych uczniów pt. „Świetlicowi architekci i ich budowle”.

Dziękujemy także za wsparcie ze strony MOK-u w Dynowie oraz Szkoły Muzycznej I st. w Dynowie.

Opiekunowie: M. Mączyńska, J. Trybalski, J. Socha, A. Hołdys – Radoń, B. Siekaniec, M. Mikoś.

FOT. DANIEL GĄSECKI