Sezon biegów przełajowych rozpoczęty

W dniu 12 października br. na terenie parku w Tyczynie odbyły się mistrzostwa powiatu rzeszowskiego w sztafetowych biegach przełajowych 10×800 m. Sportowa rywalizacja odbywała się w piękniej jesiennej scenerii, a swoim patronatem objął ją Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowało 32 uczniów, którzy wystartowali w trzech kategoriach: dziewczynki i chłopcy  w Igrzyskach Dzieci oraz chłopcy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W kategorii młodszej kl. IV-VI nasze dziewczynki były bezkonkurencyjne i wygrały swój bieg, chłopcy ostatecznie zajęli trzecie miejsce. W grupie starszej świetny występ zanotowali nasi chłopcy, bezapelacyjnie wygrywając z konkurencją. Tym samym dwie nasze sztafety wystąpią w zawodach rejonowych w Leżajsku.

Opiekunami grup byli: R. Telega, D. Chudzikiewicz

Fotorelacja: R. Telega.