Finał powiatu Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej w kategorii chłopców

19 grudnia br. odbył się w naszej szkole finał powiatu Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Rywalizowały szkoły podstawowe z Dynowa, Nowego Borku, Głogowa Małopolskiego, Wólki Niedźwiedzkiej. Z kompletem zwycięstw złote medale wywalczyli chłopcy z Nowego Borku, tym samym uzyskując awans do zawodów rejonowych. Podopieczni p. D. Mazura ostatecznie uplasowali się na III miejscu.

WYNIKI ZAWODÓW:

PSP1 Dynów – SP Głogów Małopolski 4:7

SP Nowy Borek – SP Wólka Niedźwiedzka 7:1

Mecz o III miejsce

PSP1 Dynów – SP Wólka Niedźwiedzka 8:5

FINAŁ

SP Głogów Małopolski – SP Nowy Borek 5:6

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

SP Nowy Borek
SP Głogów Małopolski
PSP NR1 Dynów
SP Wólka Niedźwiedzka

Pełna fotorelacja:

KORZENNE SŁODKOŚCI

Grudzień  to czas, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich dekoracją. Jak co roku świetlica wniosła trochę tej świątecznej magii do naszej szkoły.

W przedświątecznej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd, dzieci zdobiły pachnące pierniki. Mogły je zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu… zjeść.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do pracy. Do dekoracji wykorzystali duże ilości kolorowego lukru królewskiego, różnych posypek i ozdób. Dzięki temu każdy wykonany pierniczek był unikalny i smakowity.

Dodatkowych słodkich wrażeń dostarczyła degustacja korzennych specjałów.