Spotkanie z rodzicami

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dynowie informuje, że w najbliższy piątek 1 lutego br. o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami. Głównym celem spotkania jest podsumowanie wyników nauczania, zachowania się uczniów w kończącym się semestrze pierwszym.

Zapraszamy.

XI edycja Konkursu Bożonarodzeniowego „Radosne święta – twórcze święta”

W  dniu  10 stycznia 2019 roku  w  Liceum  Ogólnokształcącym im. Komisji  Edukacji Narodowej w Dynowie  odbyła  się XI edycja Konkursu Bożonarodzeniowego „Radosne  święta – twórcze święta”, którego celem było pobudzenie aktywności twórczej uczniów oraz rozwijanie zainteresowań tradycją świąt Bożego Narodzenia.

Naszą szkołę w kategorii recytatorskiej reprezentowały uczennice: Wiktoria Tarnawska (kl. 7a),Karolina Martowicz (kl. 7a), Karolina Nosal (kl. 8a), Aleksandra Gaweł (kl. 8a), Martyna Kaczorowska (kl. 8a).

Wśród nagrodzonych znalazły się:

Karolina Nosal – II miejsce,

Aleksandra Gaweł – wyróżnienie,

Martyna Kaczorowska – wyróżnienie.

Do konkursu uczennice przygotowywała p. Jolanta Bielec.

Gratulujemy!!!