Koniec zmagań szczypiornistek oraz szczypiornistów

27/28 marca odbywały się 1/2 finału wojewódzkiego IMS w p. ręcznej chłopców oraz finał wojewódzki ID w p. ręcznej dziewcząt.

Podopieczni D. Mazura udali się do Birczy gdzie rozegrali dwa mecze. Pierwszy bardzo wyrównany przegrali jedną bramką z rówieśnikami z Krasiczyna. Drugi wygrali z drużyna z Pruchnika. Ostatecznie zajęli III miejsce w półfinale i odpadli z dalszej rywalizacji.

Dzień po chłopcach swój wielki dzień miały dziewczęta z klas V-VI. Podopieczne A. Martowicz ponownie udały się do Radomyśla Wielkiego, aby uczestniczyć w wielkim finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w p. ręcznej.

Wyniki spotkań finałowych: SP Radomyśl Wielki – SP Posada Górna 7:10 SP Nr 1 Dynów – SP Nr 1 Pruchnik 3:10 SP Radomyśl Wielki – SP Nr 1 Dynów 20:11 SP Posada Górna – SP Nr 1 Pruchnik 9:9 (k. 3:2) SP Radomyśl Wielki – SP Nr 1 Pruchnik 8:7 SP Posada Górna – SP Nr 1 Dynów 17:7

Po zaciętym pojedynku o srebrne medale wywalczyły je gospodynie zawodów. Na trzecim miejscu turniej zakończyły dziewczęta z Pruchnika, a na czwartym szkoła z Dynowa.

Kolejność drużyn w kategorii dziewcząt:

1. SP Posada Górna
  2. SP Radomyśl Wielki
  3. SP Nr 1 Pruchnik
  4. SP Nr 1 Dynów

Drużyna wystąpiła w składzie:

Nikola Bielec, Julia Bukowińska, Gabriela Chorążykiewicz, Marcelina Domin, Jasmina Fabia, Martyna Gołąb, Nikola Gosztyła, Gabriela Guzik, Otylia Hadam, Hanna Marszałek, Martyna Pyrcz, Łucja Sas, Oliwia Świst, Aleksandra Tadla., Zuzanna Tarnawska, Alicja Wandas, op. Anna Martowicz.