Biegi sztafetowe 10×800 m

W dniu 27.10.2016 w Krośnie miał miejsce Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych.

Pierwszy raz w historii do tego etapu zakwalifikowali się nasi uczniowie z gimnazjum. Niestety na skutek odniesionej kontuzji przez jednego z naszych zawodników musieliśmy się wycofać z dalszej rywalizacji po 7 zmianie. Do tego momentu nasza drużyna znajdowała się w okolicach świetnego 4 miejsca. Zwycięzcami  w kategorii chłopców okazali się gimnazjaliści z Pruchnika serdecznie gratulujemy.

Nasza drużyna musiała przebrnąć sito kwalifikacji, aby móc reprezentować naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim i tak :

– zawody powiatowe w Rzeszowie – 2 miejsce

– zawody rejonowe w Leżajsku – 2 miejsce

Reprezentacja szkoły w sztafetowych biegach przełajowych: Sarnicki Kacper, Siry Mciej, Bechta Adrian, Bujdasz Bartłomiej, Kędra Sławomir, Skałuba Filip, Kaniuczak Oskar, Kocyła Miłosz, Kuś Szymon, Pyś Dominik, Pudysz Mateusz, Bazanowski Michał.

Opiekunem był Damian Chudzikiewicz

Krystian Sarnicki
Krystian Sarnicki
Maciej Siry
Maciej Siry

Sztafeta Gimnazjum Dynów 10x800m
Sztafeta Gimnazjum Dynów 10×800 m