XXIV Dynowski Konkurs Recytatorski

24.11.2016 r. w budynku MOKu w Dynowie odbył się XXIV Dynowski Konkurs Recytatorski. Hasłem Konkursu w tym roku było: „Pogody i niepogody duszy w poezji i muzyce”. Uczniowie Gimnazjum wzięli udział w konkursie w kategorii:

• poezja śpiewana (Alicja Frańczak, Joanna Wróbel – akompaniament Radosław Słaby);
  • recytacja (Małgorzata Sawczak, Aleksandra Wilk, Aleksandra Szczepan).

Uczniowie konkurowali w tych kategoriach z uczestnikami z sąsiednich szkół i zajęli zaszczytne miejsca.

I miejsce w Konkursie Recytatorskim w Kategorii Gimnazja zajęła Aleksandra Szczepan kl. III c;

II miejsce w Konkursie Recytatorskim w Kategorii Poezja Śpiewana Joanna Wróbel (śpiew), akompaniament Radosław Słaby kl. III b;

III miejsce w Konkursie Recytatorskim w Kategorii Poezja Śpiewana Alicja Frańczak (śpiew).

Opiekun: mgr Jolanta Bielec.

GRATULUJEMY

Aleksandra Szczepan