V Międzygminny Turniej w badmintonie

W sobotę 03.12.2016 r. w Zespole Szkół w Harcie odbył się V Międzygminny Turniej w badmintonie zorganizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół. Organizatorów reprezentowali Jolanta Kozubal-Głuchowska, Zdzisław Szafran oraz trener badmintona UMKS Dubiecko Robert Pantoła. Głównym celem zawodów była popularyzacja badmintona w śród dzieci i młodzieży. Zawody przeprowadzono w kategoriach dzieci do lat 11, 13 oraz młodzież do 16 lat. Swoją oddzielna kategorie mieli też starsi 16+. W grach singlowych wystąpiły dzieci i młodzież z trzech szkół z Dubiecka, Dynowa oraz z Harty. Naszą szkołę reprezentowała piątka uczestników: Oliwia Paździorna, Wiktoria Fara (kategoria do 13 lat), Aleksandra Potoczna, Norbert Bułdys, Kacper Sarnicki (kategoria do 16 lat). W klasyfikacji końcowej najwyższe miejsca naszych zawodników to:

I miejsce Wiktorii Fary w kategorii dziewcząt do lat 13

III miejsce Norberta Bułdysa w kategorii chłopców do lat 16