Grudzień w edukacji wczesnoszkolnej

06.12.2016 – W  tym dniu przybył do uczniów długo oczekiwany gość – św. Mikołaj razem ze swym orszakiem. Dostojny, sędziwy Mikołaj rozmawiał z każdym z osobna, pytał czy dzieci były grzeczne? Dzieci zastanawiały się , co w podarunku im przyniesie.

16.12.2016 –  Uczniowie klasy III c pod kierunkiem pani W. Potocznej wzięli udział w kolejnym, zimowym etapie projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” realizowanym  przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Tematem przewodni ” Źródło życia i zdrowia – woda!”.

22.12.2016 – Ostatni dzień przed świąteczną przerwą od zajęć szkolnych oprócz nauki pełen był kolęd, życzeń i uśmiechu. Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała klasową wigilię, podczas której przypomniano zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Rodzice przygotowali tradycyjne potrawy, uczniowie-wystrój klas. Po życzeniach i posiłku przyszedł czas na wspólne śpiewanie kolęd przy pięknie ozdobionej choince.