Zabawa choinkowa 2017

14.01.2017 –  Tradycyjnie jak co roku semestr pierwszy nauki zakończyła „zabawa choinkowa”.  Przed południem na parkiecie pojawiła się grupa młodsza klasy I-IV Szkoły Podstawowej nr 1. W barwnych kostiumach wystąpili przedstawiciele klas I-III. Mimo mrozu na zewnątrz w sali sportowej panowała gorąca atmosfera. Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. Rada Rodziców ugościła wszystkich przepysznym poczęstunkiem, tradycyjnymi kanapkami. Humory dopisywały!

Po południu z kolei swoja zabawę miały klasy starsze V-VI oraz I-III Gimnazjum. Uśmiechy i wypieki na twarzach dzieci i młodzieży potwierdziły, że impreza była bardzo udana. Cała impreza odbywała się w przyjemnej atmosferze, którą dopełniała grająca w tle muzyka.

Zapraszam do fotorelacji.