Uroczysty apel z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniu 28.04.2017 r. społeczność  Zespołu Szkół w Dynowie uczciła uroczystą akademią 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, dzieci i młodzież pod opieką  Lucyny Wandas i Jakuba Trybalskiego  przygotowała montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Zaprezentowano także historię konstytucji. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali pieśni o tematyce patriotycznej. Na zakończenie apelu zespół taneczny ASSAMBLE wykonał taniec „Trojak”. Było to również okazją do przypomnienia uczniom ważnych faktów z historii Polski. Nie zabrakło także odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.