Festyn sportowy z okazji Dnia Dziecka 2017

W dniu dzisiejszym na obiekcie TS Dynovia odbył się festyn sportowy z okazji Dnia Dziecka. Dzieci i młodzież rywalizowała w konkurencjach biegowych. Był to bieg jednego okrążenia stadionu dla edukacji wczesnoszkolnej, bieg na 60 m, 100 m, 600 m, 1000 m. Dla najlepszych Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Dynowie ufundowała pamiątkowe nagrody. Dodatkowo Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” realizujące Projekt w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz imprez profilaktycznych na wolnym powietrzu zakupiło lody dla uczniów klas I-III SP jako nagrody za udział w Święcie Sportu Szkolnego.

Zapraszam do fotorelacji.

Wicemistrzostwo województwa w czwórboju lekkoatletycznym

Kolejne sukcesy dynowskich sportowców, tym razem chłopcy SP1 Dynów wywalczyli:

II miejsce w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym🏆🏆🏆

Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Kocaj, Jakub Sarnicki, Michał Piskorek, Kacper Miśniakiewicz, Igor Plaucha, Dawid Piela.

Indywidualnie najlepszy wynik w województwie podkarpackim uzyskał uczeń naszej szkoły Jakub Kocaj, osiągając wynik 326 pkt. 🏆🎖️🏅🎖️🏆🏆🏆

Opiekunem był: Damian Chudzikiewicz.