Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Mury szkoły gościły Burmistrza Miasta Dynowa Zygmunta Frańczaka, Radnego Powiatu Aleksandra Stochmala, Radnego Miejskiego, a zarazem w-ce Przewodniczącego Rady Rodziców Piotra Krupę, rodziców. Szanowni gości złożyli życzenia oraz wręczyli nagrody. Najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Rozdane zostały także Listy Gratulacyjne, które zostały wręczone przez Dyrektora Tadeusza Święsa do rąk zaproszonych rodziców, których dzieci uzyskali najlepsze średnie w szkole.

Dzisiejszy dzień był także ostatnim w murach przy Szkolnej 11 dla klas III a, b, c Gimnazjum. W części artystycznej pojawił się na twarzach wszystkich w hali uśmiech, ale nie zabrakło też łez. Młodzież pożegnała się z całą społecznością szkolną, a przede wszystkim z wychowawczyniami klas, którymi były: Alicja Siekaniec, Joanna Kasprowicz, Monika Mączyńska. Przekazana została władza w Samorządzie Uczniowskim, Martyna Paraniak ustąpiła miejsca nowej Przewodniczącej Julii Mychajłewycz.

Fotorelacja autorstwa R. Telega.

Komers klas trzecich

Blisko 70 osób uczestniczy w ostatniej imprezie w murach Publicznej Szkoły Podstawowej Nr1 w Dynowie. Za dwa dni zostaną absolwentami szkoły i odbiorą świadectwa ukończenia szkoły. Komers otworzył Dyrektor T. Święs, tradycyjnie zatańczono POLONEZA do układu B. Piejko. Nie zabrakło także BELGIJKI, a do wspólnej tanecznej zabawy zapraszają specjaliści od wesel zespół ZENIT.

Wycieczka do Sandomierza

W dniach 18-19 czerwca 2018 r. uczniowie klasy 6a wraz z opiekunami Elżbietą Zdeb i Lucyną Wandas udali się wczesnym rankiem na wycieczkę autokarową. Trasa wiodła przez Jurajski Park w Bałtowie, gdzie zwiedzaliśmy Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec, ekspozycję Polska w Miniaturze, Sabatówkę. Następnie zmęczeni, ale weseli zakwaterowaliśmy się w Diecezjalnym Centrum Quo Vadis w Sandomierzu. Wieczorem przy ognisku nie było końca tańcom, śpiewom i pogawędkom. W drugim dniu zwiedziliśmy Sandomierski Rynek, Zbrojownię Rycerską, przeszliśmy Podziemną trasą Turystyczną oraz podziwialiśmy sandomierskie wzgórza z pokładu statku płynącego po Wiśle.