Program „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”

W październiku i listopadzie uczniowie klasy II a i II b pod opieką pań W. Potocznej i A. Kędzierskiej wzięli udział w programie „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”, który powstał dzięki zaangażowaniu założycieli, pracowników i przyjaciół Fundacji Szkoła na Widelcu. Celem tej grupy ludzi było przekazanie dzieciom i młodzieży kilku ważnych wiadomości dotyczących jedzenia: skąd się bierze, dlaczego jest tak ważne w życiu, dlaczego warto gotować,  co to są zdrowe przekąski, jakie przyprawy i zioła nadają smak potrawom, jak ważną rolę w życiu pełni woda, co daje nam ruch na świeżym powietrzu. Dzięki udziałowi w programie uczniowie dowiedzieli się, jak należy prawidłowo się odżywiać, aby mądrze i zdrowo żyć.