III miejsce w województwie podkarpackim w biegu sztafetowym 10×900 m

Aż 72 drużyny wzięły udział w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych rozgrywanych na terenie obiektów sportowych Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej.

W bardzo trudnych warunkach pogodowych (deszcz, grad, silny wiatr) przeprowadzono 6 biegów na dystansie 10 x 900 m, a w każdym w nich rywalizowało po 12 najlepszych zespołów wyłonionych w eliminacjach powiatowych i rejonowych.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a po 3 najlepsze także puchary i medale. Po biegach można było skorzystać z gorącego posiłku.

Nasza szkoła sprawiła bardzo dużą niespodziankę i po raz pierwszy w historii szkoły zajęła III miejsce w województwie podkarpackim w tej kategorii wiekowej.
Uczniowie którzy wywalczyli podium :
Ernest Ostafiński, Krzysztof Karaś, Oskar Kaniuczak, Przemysław Pabiański, Jakub Kocaj, Michał Skałuba, Jakub Sarnicki, Karol Domin, Kacper Wandas, Michał Bazanowski, oraz rezerwowi Karol Karaś i Abdul Taslaq.

Opiekunem sztafety był Damian Chudzikiewicz.