Kolejny sukces naszych lekkoatletów!!!!!

W dniu 3 kwietnia odbyły się w Leżajsku rejonowe zawody w drużynowo- indywidualnych biegach przełajowych. Publiczną Szkołę Podstawową Nr 1 w Dynowie reprezentowało aż 5 drużyn ,które w poniedziałkowych zawodach powiatowych na obiektach Resovii uzyskały kwalifikację zajmując I lub II miejsce w Powiecie Rzeszowskim.

Największym sukcesem mogą pochwalić się zawodnicy najstarszej kategorii (klasy VIII-III gimnazjum),którzy wygrali i będą reprezentować naszą szkołę w Finale Wojewódzkim, również indywidualne występy naszych uczniów dały awans do zawodów finałowych. Karol Domin, oraz Gabriela Marszałek zajęli III miejsca dające im awans do finału.

III miejsce zajęły rówieśniczki chłopców przegrywając awans zaledwie 5 punktami. Pozostałe drużyny spisały się na miarę swoich możliwości i zajęły odpowiednio: IV,V,VII miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Uczniom i nauczycielom gratulujemy!!!!!!!!!!

Zawodników do zawodów przygotowali :Damian Chudzikiewicz i Radosław Telega.

Fot. R. Telega