Spotkanie z rodzicami

W dniu dzisiejszym o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie rodziców z wychowawcami klas na temat bezpieczeństwa uczniów w szkole oraz klasyfikacji rocznej. Zapraszamy do udziału.

Finały wojewódzkie w ramach czwórboju lekkoatletycznego

VIII i XV miejsce w finale wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody rozegrano 29/30 maja na obiekcie Resovii w Rzeszowie. Pogoda była bardzo kapryśna – chłodno, wietrznie i szczególnie w czwartek deszczowo. Na 25 drużyn dziewczęta uplasowały się na VIII miejscu, a chłopcy XV.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: H. Marszałek, G. Guzik, Ł. Sas, O. Hadam, N. Bielec, A. Wandas.

Skład drużyny chłopców: Kacper Kocyło, Gabriel Paściak, Kacper Chrapek, Rafał Nowicki, Filip Goleś, Maciej Sarnicki.

Opiekunami grup byli. R. Telega, D. Chudzikiewicz