Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Mury szkoły gościły Burmistrza Miasta Dynowa Zygmunta Frańczaka, Przewodniczącą Rady Rodziców Bożenę Sas, rodziców. Szanowni goście złożyli życzenia oraz wręczyli nagrody. Radny Powiatu Aleksander Stochmal ufundował nagrody za szczególne osiągnięcia dwóch uczniów. Najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Rozdane zostały także Listy Gratulacyjne, które zostały wręczone przez Dyrektora Tadeusza Święsa do rąk zaproszonych rodziców, których dzieci uzyskali najlepsze średnie w szkole.

Dzisiejszy dzień był także ostatnim w murach przy Szkolnej 11 dla roczników 2003,2004. W części artystycznej pojawił się na twarzach wszystkich w hali uśmiech, ale nie zabrakło też łez. Młodzież pożegnała się z całą społecznością szkolną, a przede wszystkim z wychowawcami klas, którymi byli: Jolanta Guzik, Adam Jagusztyn, Aneta Bator, Jolanta Bielec, Renata Potoczna. Przekazana została władza w Samorządzie Uczniowskim, Julia Mychajłewycz ustąpiła miejsca Dawidowi Michalikowi.

Fotorelacja autorstwa R. Telega, G. Iwański