Czas pożegnania

29 sierpnia 2019 r. na uroczystej Radzie Pedagogicznej pożegnaliśmy odchodzących na zasłużoną emeryturę wieloletnich pracowników naszej szkoły: p. Elżbietę Żak, nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej, która pełniła funkcję w-ce dyrektora SP; p. Zbigniewa Walusa, nauczyciela techniki, matematyki, informatyki, który również był w-ce dyrektorem; p. Wiesławę Zioło, pracownika obsługi.

Podczas spotkania Burmistrz Miasta Dynowa p. Zygmunt Frańczak oraz dyrektor PSP Nr1 p. Tadeusz Święs  podziękowali za wieloletnią, efektywną i owocną pracę, za przychylność, szacunek, życzliwość i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Po części oficjalnej wszyscy spotkali się przy kawie i ciastku wspominając z radością minione lata wspólnej pracy.

Emerytom życzymy długich lat życia w zdrowiu i pomyślności, wielu przyjemności dnia codziennego oraz zasłużonego odpoczynku na emeryturze.

„Najlepsze życzenia, to marzeń spełnienia.

Bo cóż piękniejszego, niż właśnie marzenia…?

Wiek emerytalny po to jest nam dany,

By realizować … niespełnione plany.

Więc nie ma co patrzeć na swą kartę zdrowia,

Tylko łykać życie i się delektować.

Brać wszystko co jeszcze do wzięcia zostało

Póki posłuszeństwa nie odmówi ciało”