I oraz III miejsca w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Ze zmiennym szczęściem przyszło rywalizować naszym szczypiornistom w rejonowych IMS, które odbyły się kolejno w Grodzisku Dolnym oraz dynowskim liceum.

26 lutego br. swoje zawody rozgrywali chłopcy. Gospodarzem turnieju rejonowego był mistrz powiatu leżajskiego SP Grodzisko Dolne. Do zawodów zgłosił się także mistrz miasta Rzeszowa SP Sióstr Pijarek oraz drużyna z Łańcuta. Nasi chłopcy zakończyli turniej z dwiema porażkami oraz zwycięstwem z SP Grodzisko Dolne. Ostatecznie uplasowali się na III miejscu w zawodach rejonowych i odpadli z dalszej rywalizacji.

28 lutego br. gościnnie w hali dynowskiego ogólniaka zawody rejonowe rozgrywały dziewczęta. WE zawodach wystartowały trzy szkoły PSP Nr1 Dynów, SP Grodzisko Dolne. SP Sióstr Pijarek.

WYNIKI ZAWODÓW:

PSP Nr1 Dynów – Grodzisko Dolne 10:7

SP Sióstr Pijarek Rzeszów – Grodzisko Dolne 4:4 k.3:2

PSP Nr1 Dynów – SP Sióstr Pijarek Rzeszów 16:7

Tym samym nasze zawodniczki z kompletem zwycięstw oraz zaliczonym meczem zameldowały się w 1/2 finału wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu w Przemyślu. Powodzenia w dalszej rywalizacji!!!

Opiekunami drużyn są D. Mazur, R. Telega.