UWAGA !!!

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem proszę o zachowanie szczególnych środków ostrożności.

Proszę o nieposyłanie do szkoły dzieci chorych – z infekcjami.

Osoby, które były w ciągu ostatnich 14 dni na terenach objętych epidemią (Włochy, Niemcy itp.) i powróciły do kraju powinny:

• unikać bezpośrednich kontaktów z innymi ludźmi
  • poddać się 14-dniowej autokwarantannie wraz z domownikami czyli zostać w domu
  • zgłosić się telefonicznie do Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Rzeszowie,
  • przestrzegać zasad higieny – proszę Państwa Rodziców o uświadomienie swoich dzieci jak korzystać z mydła, papieru i ręczników w toaletach szkolnych (środki higieny są notorycznie niszczone),
  • w razie wystąpienia objawów zakażenia niezwłocznie zgłosić się do szpitalnego oddziału zakaźnego.

Uczniowie, którzy mieli kontakt z takimi osobami (przybyłymi z terenów objętych zakażeniem) powinni zachować szczególną ostrożność.