Nauczanie zdalne

Materiały edukacyjne dla dzieci są przekazywane drogą elektroniczną przez e-dziennik i tu prośba do Państwa Rodziców o systematyczne pobieranie informacji i kontrolowanie wykonywania zadań przez uczniów a szczególnie klas ósmych, którzy powinni również wypełniać przykładowe testy egzaminacyjne. Dodatkowe materiały dostępne są na stronach:

1. Epodreczniki.pl
  2. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
  3. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
  4. Portal lektury.gov.pl
  5. Strona Centrum Nauki Kopernik
  6. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej i Serwis IPN Przystanek historia
  7. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning
  8. Serwis Ninateka
  9. Serwis Muzykoteka Szkolna
  10. Biblioteka Cyfrowa Polona
  11. Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji
  12. Serwis Telewizji Polskiej

Ruszył również serwis https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje

Przypominamy o obowiązku respektowania zasad postępowania w związku z pandemią koronawirusa.

Rekrutacja 2020/2021

INFORMACJA

W związku z zamknięciem szkoły prosimy osoby zainteresowane o kontakt telefoniczny 166521251.

Wnioski oraz pozostałe druki dostępne są w zakładce „Rekrutacja 2020/2021”.

Rekrutacja – składanie kompletnych dokumentów drogą mailową na adres zsdynow@op.pl lub osobiście w dniu 24.03.2020r. w godz. 8.00 – 12.00.