Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie.

To już kolejny dzień zdalnego nauczania w szkołach. Wiemy, że nie jest łatwo ani uczniom, ani rodzicom. Staramy się ukierunkować pracę uczniów w domu, dlatego zachęcamy do zakładania różnego rodzaju grup dyskusyjnych. Niektórzy nauczyciele i uczniowie już to zrobili i chętnie udzielą wskazówek tym, którzy chcieliby iść w ich ślady. Pytania i sugestie prosimy kierować na adres mailowy spdynow@o2.pl lub na nasz profil na Facebooku.
Drodzy uczniowie, wiemy że przeraża was ilość podanego materiału, nie musicie robić wszystkiego naraz, zróbcie tyle ile zdołacie. Niech to będzie dla Was inspiracja.
Drodzy Rodzice wspierajcie Wasze dzieci, pomóżcie im zorganizować czas, motywujcie do samodzielnej pracy.

Publicznej Szkoły Podstawowej Nr1
w Dynowie