Rejonowe zawody w trójboju lekkoatletycznym

W dniu 09.06 odbyły się jedne z nielicznych zawodów sportowych prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. W zmaganiach lekkoatletycznych udział brali najmłodsi uczniowie szkół podstawowych z klas 3-6. Rywalizowali w trójboju na który składał się bieg sprinterski(60m),rzut piłeczką palantową, oraz skok w dal. Nasza szkoła wystawiła komplet drużyn .Najlepiej spisali się chłopcy z rocznika 2008-2009 którzy wygrywając swoją kategorię wiekową awansowali do Finału Wojewódzkiego. Również młodsi chłopcy z rocznika 2010 zajmując 2 miejsce uzyskali awans do Finału. Bardzo blisko awansu były drużyny dziewcząt które zajęły 3 i 4 miejsce ,nie będące niestety przepustką do zawodów finałowych. Nasze drużyny przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Damian Chudzikiewicz (chłopcy) Radosław Telega (dziewczęta).