Finały wojewódzkie w lekkiej atletyce

W ciągu ostatniego tygodnia nasi uczniowie wystąpili w 3 Finałach Wojewódzkich.2 imprezy to Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce (Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej), a trzecia z nich Festiwal Sztafet. Bardzo blisko podium bo na 4 miejscu skok wzwyż zakończył Maciej Sarnicki przegrywając medal jedną „zrzutką”. Pozostali reprezentanci naszej szkoły a więc Gabriel Paściak – 1000m, Ivan Lazarevic -60 m oraz Jakub Kędzior 1000m godnie reprezentowali powiat rzeszowski na tle innych zawodników z województwa podkarpackiego. W ostatnich zawodach a więc Festiwalu Sztafet dużą niespodziankę sprawili chłopcy w sztafecie 4×100 m w składzie (Ivan Lazarevic, Jakub Kędzior, Radosław Pleśniak, Oliver Piskorek ,którzy zdobyli 2 miejsce zostając wicemistrzami Podkarpacia. Pozostałe nasze sztafety uplasowały się w pierwszej ósemce. Zawodników przygotowali Damian Chudzikiewicz oraz Radosław Telega.