Wojewódzkie podsumowanie sportowego roku szkolnego 2020/21

Po raz dwudziesty drugi dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego i wyróżniono najlepsze szkoły podstawowe. Niestety, z wiadomych względów, w ub. roku szkolnym większości planowanych imprez nie udało się zrealizować. Była to sytuacja wyjątkowa, na którą nie mieliśmy wpływu.W roku szkolnym 2020/2021 Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie zorganizował:7 finałów wojewódzkich, 15 imprez rejonowych, kilkadziesiąt zawodów powiatowych.

Nasza szkoła w tym podsumowaniu uplasowała się na szóstym miejscu. Z rąk władz związku p. Damian Chudzikiewicz odebrał pamiątkowy grawer oraz bon na sprzęt sportowy. W konkursie fotograficznym „Sport w obiektywie” trzecie miejsce zajął p. R. Telega.