Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W dniu 17.12.2021 r. odbyła się akademia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Gościem apelu był Burmistrz Miasta Dynowa p. Zygmunt Frańczak. Uczniowie przedstawili montaż muzyczno-słowny poświęcony Świętom Bożego Narodzenia. Przypomniano o tradycjach i obrzędach związanych ze świętami, o kształtowaniu rozumienia i kultywowania zwyczajów świątecznych, o szczególnym znaczeniu spotkań z rodziną przy wspólnym stole, dzieleniu się opłatkiem, składaniu życzeń i wspólnym kolędowaniu. Swoje występy wokalne zaprezentowali uczniowie: Klaudia Uryć, Michał Pyś, Marlena Paraniak. Nie zabrakło życzeń, które złożył Samorząd Uczniowski, Burmistrz Miasta Dynowa oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr1 Tadeusz Święs.

Apel przygotowali: Elżbieta Słoninka, Barbara Siekaniec, ks. Patryk Szałaj, Monika Serwatka, Aneta Hołdys – Radoń, Jakub Trybalski, Małgorzata Galej. Fot. R. Telega