Akcja „PODZIEL SIĘ Z INNYMI”

Już po raz osiemnasty Szkolny Klub Wolontariusza działający w naszej szkole zorganizował akcję charytatywną „Podziel się z innymi”, której celem było przygotowanie świątecznych darów dla  dzieci z Domów Dziecka ze wschodniej Ukrainy oraz dla rodzin  znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej w Bojanach (Ukraina).

Do akcji włączyli się sponsorzy, nauczyciele i uczniowie PSP  Nr 1 w Dynowie  przekazując na ten cel środki pieniężne w wysokości 4 740,00 zł.

• nauczyciele i uczniowie – 1 540 zł.
  • sponsorzy –  3 200 zł.

W szkole zorganizowano również zbiórkę darów na Ukrainę:

Dla dzieci i rodzin z Ukrainy przekazano kwotę 4 600 zł., natomiast za 140 zł. zakupiono odzież zimową dla ucznia z naszej szkoły.

-produkty żywnościowe typu: makaron, mąka, cukier, ryż, konserwy mięsne i rybne itp.

-słodycze

-środki czystości

-artykuły szkolne: zeszyty, piórniki, kredki, pisaki ,plecaki itp.

-zabawki dla dzieci

-odzież

Wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w akcję charytatywną serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy:

Aneta Bator, Barbara Łach, Małgorzata Marszałek, Ewa Gąsecka- Stankiewicz