Rejonowe zmagania w piłce ręcznej

Rejonowe zmagania szczypiornistek w Igrzyskach Dzieci. W hali sportowej szkoły podstawowej Sióstr Pijarek odbyły się rejonowe zawody w mini p. ręcznej. Nasze zawodniczki rozegrały mecz z rówieśniczkami z Rzeszowa pokonując je 17:8 i zameldowały się w półfinale wojewódzkim.

Drużynę prowadzi R. Telega

Czas na biegi przełajowe

30 marca w Bratkowicach odbyły się finały powiatowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny chłopców. Wszystkie nasze drużyny zajęły II miejsca dające awans do zawodów rejonowych. Do tego indywidualnie najlepiej spisali się w kategorii roczników 2011-12 Bartosz Martowicz – 1 miejsce Ivo Gmyrek -3 miejsce. W kategorii 2009-2010 Pleśniak Radosław – 2 miejsce Dziepak Dawid – 4 miejsce. W kategorii 2007-2008 Gabriel Paściak -2 miejsce Bartłomiej Duda – 8 miejsce. Opiekunem był pan Damian Chudzikiewicz.