Półfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci w p. ręcznej dziewcząt

Po zmaganiach w rozgrywkach rejonowych przyszedł czas na półfinały wojewódzkie, których organizacji podjęła się nasza szkoła. Do zawodów przystąpiły: SP Dachnów – powiat lubaczowski, SP1 Pruchnik – powiat jarosławski, SP Sióstr Pijarek miasto Rzeszów, SP1 Dynów.

Po zaliczeniu meczów z rejonów przypadło rozegrać cztery mecze. A oto wyniki:

Pruchnik – Rzeszów 19:7

Dynów – Dachnów 19:3

Dachnów – Rzeszów 18:7

Dynów – Pruchnik 7:7 k.3:1 (zwycięskie karne rzuciły: Pyrda, Kozubal, Guzik)

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. SP1 Dynów
  2. SP1 Pruchnik
  3. SP Dachnów
  4. SP Sióstr Pijarek Rzeszów

Tym samych nasze zawodniczki zameldowały się w wielkim finale wojewódzkim!!!

Skład drużyny: O. Kozubal, E. Halko, J. Potoczna, I. Misiewicz, A. Niedzielska, A. Pyrda, W. Trybalska, M. Trybalska, M. Guzik, M. Pyś, J. Boczar, E. Wilk.

Opiekunem drużyny jest R. Telega

Finały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych.

W dniu 21.04 odbył się w Kolbuszowej Finał Wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych. Reprezentanci naszej szkoły zajęli IX miejsce. W zawodach indywidualnych brał również udział Dawid Dziepak, który zajął 16 miejsce w województwie podkarpackim.

Skład drużyny: Gabriel Paściak, Filip Goleś, Bartłomiej Duda, Dominik Łybacki, Jakub Zabój, Franciszek Drewniak.

Opiekunem był pan Damian Chudzikiewicz.