Złoto chłopców, brąz dziewcząt w powiatowej lidze lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Resovia 9.05.2022 r.

29 uczniów naszej szkoły rywalizowało dzisiaj w powiatowej lidze lekkoatletycznej na obiekcie Resovii w Rzeszowie. Rywalizacja przebiegała m.in. w bloku szybkościowym, wytrzymałościowym, skocznościowym, siłowym, każda szkoła też mogła wystawić dwie sztafety 4×100 m. Ozdobą zawodów był konkurs skoku wzwyż z udziałem naszego ucznia Macieja Sarnickiego, który po sporych emocjach z wynikiem 165 cm wygrał tą konkurencję. W końcowym rozrachunku obie nasze drużyny uplasowały się na podium zawodów, a podopieczni D. Chudzikiewicza zdobywając pierwsze miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego w Stalowej Woli. Gratulacje!!!