„Omnibus 2022”

XIII edycja konkursu interdyscyplinarnego język angielski i matematyka „Omnibus 2022” w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie. W dniach 10.05.2022 r. -11.05.2022 r., Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie i Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie byli organizatorami XIII edycji konkursu interdyscyplinarnego „OMNIBUS” pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch oraz Starosty Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego dla uczniów szkół podstawowych Pogórza Przemysko – Dynowskiego w kategorii język angielski i matematyka.

Celem konkursu językowego była: popularyzacja wiedzy z zakresu języka angielskiego, kształcenie praktycznych umiejętności uczniów, rozwój umiejętności językowych oraz popularyzacja czytelnictwa w języku obcym. W konkursie wzięło udział 20 szkół podstawowych. Uczestnicy reprezentowali powiaty: brzozowski, przeworski, przemyski i rzeszowski.

Nasi uczniowie wykazali się wiedzą i talentem językowym wyróżniając się w konkursie.

I miejsce – Eliza Tyka z klasy 8c

II miejsce – Oliwia Kozubal z klasy 7a

Wyróżnienia: Seweryn Chrapek z klasy 8doraz Martyna Rapiej z klasy 8b.

Uczniów do konkursu przygotowała pani Jadwiga Skubisz