Kolejny sukces naszych lekkoatletów

W dalekiej Stalowej Woli odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze LA. Nasi zawodnicy pomimo bardzo słabego początku i wielu błędów w sztafecie 4×100 m wzięli sobie do serca, że dla większości z nich są to ostatnie zawody tej rangi w PSP Nr 1 w Dynowie postanowili za wszelką cenę powalczyć o jak najlepszy wynik.Spora część naszych reprezentantów poprawiła rekordy życiowe, a ozdobą zawodów był skok wzwyż,którego bezapelacyjnym zwycięzcą był Maciej Sarnicki ,który pokonał poprzeczkę na wysokości 168 cm wyrównując tym samym rekord szkoły.Suma wyników poszczególnych zawodników dała nam upragniony medal i 3 miejsce w Województwie Podkarpackim.

Naszą szkołę reprezentowali: Paściak Gabriel, Bachurski Łukasz, Baran Kamil, Duda Bartłomiej, Jandziś Robert, Tarnawski Hubert, Dziura Radosław, Pleśniak Wiktor, Zabój Jakub, Drewniak Franciszek, Sarnicki Oskar, Potoczny Kornel, Sarnicki Maciej, Toczek Dawid, Łybacki Dominik, Goleś Filip. Ogromne gratulacje dla chłopców 💪💪💪Drużynę do zawodów przygotował Damian Chudzikiewicz!