Sportowe ostatki

Ostatni Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2021/2022 odbył się na orliku w Boguchwale. Tym razem w szranki stanęli najlepsi piłkarze w powiecie rzeszowskim. Reprezentanci naszej szkoły pozazdrościli sukcesu młodszym kolegom i również wygrali dzisiejsze zawody ⚽🥅🥇🏆 W zawodach oprócz SP1 Dynów udział wzięły reprezentacje szkół z Boguchwały i Trzebosi. Nasi zawodnicy w pierwszym meczu nie dali szans gospodarzom i pewnie zwyciężyli 7:0. W drugim meczu turnieju nasi piłkarze wyszli zbyt pewni siebie i po bardzo emocjonującej grze, tracąc bramkę w ostatniej sekundzie zremisowali 3:3 z Trzebosią. Ostatni mecz turnieju miał zadecydować na którym miejscu zakończymy zmagania. Tym razem to Trzeboś straciła bramkę w ostatnich sekundach przegrywając 3:4 z SP Boguchwała.

Skład naszej drużyny: Maciek Sarnicki, Kamil Baran, Robert Jandziś, Kacper Łach, Bartek Duda, Filip Goleś, Krystian Skubisz, Kuba Bembenek, Piotrek Nowak, Kuba Zabój oraz zawodnicy grający we wcześniejszych etapach: Gabryś Paściak, Dominik Łybacki, Franek Drewniak.

Trenerem drużyny jest Pan Damian Chudzikiewicz