Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca 2022 r. na sali gimnastycznej PSP NR1 pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. W akademii uczestniczyli Burmistrz Miasta Dynowa Zygmunt Frańczak, Przewodnicząca Rady Rodziców Alicja Wolańska. Dla najlepszych uczniów czekały nagrody Burmistrza Miasta oraz Dyrektora naszej szkoły. Podczas uroczystości Dyrektor Tadeusz Święs podsumował rok szkolny 2021/2022 oraz wręczył świadectwa z wyróżnieniem.

Zgodnie z uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 15.06.2022 r.: – 415 uczniów otrzymało promocję do klasy programowo wyższej, w tym 71 z wyróżnieniem;- 4 uczniów nie otrzymało promocji;- 9 uczniów będzie zdawało egzaminy poprawkowe;- 98 uczniów ukończyło szkołę podstawową (jeden z Ukrainy), w tym 18 z wyróżnieniem, 1 uczeń nie ukończył szkoły a 2 będzie zdawało egzamin poprawkowy. Radny Powiatu Rzeszowskiego Pan Aleksander Stochmal ufundował nagrodę, którą otrzymała Eliza Tyka. Swoje nagrody odebrali także sportowcy, którzy byli medalistami finałów wojewódzkich. Nagrodzono 36 uczniów, nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Nie zabrakło także życzeń i podziękowań. Swoje pożegnanie mieli także absolwenci, którzy zaprezentowali się w tańcu oraz piosence. Na koniec nastąpiła zmiana w roli przewodniczącego szkoły, ustępującą Emilię Łach od nowego roku szkolnego zastąpi Karol Pawłowski.

Zapraszamy do fotorelacji autorstwa R. Telega.