Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu dzisiejszym w Bratkowicach obok Rzeszowa odbył się finał powiatu rzeszowskiego w sztafetowych biegach przełajowych 6×800 m. Naszą szkołę reprezentowały 3 sztafety : w kategorii Igrzysk Dzieci-chłopcy i dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej – chłopcy.
Pierwsze do rywalizacji przystąpiły najmłodsze dziewczęta. Podopieczne Pana Radosława Telegi po dzielnej walce zajęły ostatecznie 5 miejsce.
Kolejną grupą która wystartowała byli chłopcy prowadzeni przez Pana Damiana Chudzikiewicza. Młodsza grupa (rocznik 2010 i młodsi) nie dała szans konkurencji bardzo pewnie wygrywając i tym samym zapewniając sobie awans do Finału Wojewódzkiego.
Ostatnią sztafetą, która wystąpiła w dzisiejszych zawodach byli chłopcy z klas 7-8. Po bardzo zaciętej rywalizacji nasi uczniowie zajęli 2 miejsce i również będą reprezentować powiat rzeszowski w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się za tydzień w Kolbuszowej.
Zawodnikom i opiekunom gratulujemy!!!