Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W 2022 roku obchodzimy 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. To jedno z najważniejszych świąt państwowych. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie wykonali pieśni patriotyczne oraz wiersze, które nawiązywały do tematyki niepodległościowej. W inscenizacji nawiązano do rozbiorów naszej Ojczyzny,a w rolę Marszałka J. Piłsudskiego wcielił się R. Grzegorzak.

11 LISTOPADA to data szczególnie bliska sercom wielu Polaków, to święto całego narodu polskiego, który czci pamięć i oddaje hołd tym, którzy w wielkim trudzie i poświęceniu wywalczyli nam przed laty wymarzoną i upragnioną niepodległość.

Apel przygotowali: J. Bielec, A. Bator, B. Pyś J. Trybalski Dekoracja: M. Galej, nagłośnienie: M. Siekaniec, fot. R. Telega