Podwójny awans do finałów wojewódzkim w badmintonie

17 i 18 listopada SP4 w Rzeszowie była organizatorem półfinałów wojewódzkich w badmintonie dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały cztery pary.

W kategorii młodszej lepiej zaprezentowały się dziewczęta, które uzyskały awans do finału wojewódzkiego zajmując III m-ce. Chłopcy ostatecznie zajęli miejsce tuż za podium. Nasze drużyny wystąpiły w składach: Malwina Piwowar, Wiktoria Szajnik oraz Kacper Wójcik i Jan Marszałek .

W kategorii starszej wyniki były podobne. W grach singlowych, deblowych więcej szczęścia miały nasze dziewczęta, które podobnie jak młodsze koleżanki wywalczyły prawo startu w finale wojewódzkim, zajmując III miejsce.

Chłopcy ostatecznie zakończyli zmagania na IV miejscu. Drużyny wystąpiły w składach: Emilia Halko, Oliwia Kozubal, Patryk Marszałek, Karol Puchyr.

Opiekunami drużyn są: Damian Chudzikiewicz, Radosław Telega.