XXVI Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 28 stycznia w  auli Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbył się organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dynowie XXVI Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było popularyzowanie tradycji śpiewania staropolskich kolęd i pastorałek. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Antonia Chyłek, Zuzanna Jurasińska, Maja Wolańska, Klaudia Uryć oraz Michał Pyś. Ich występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Jury w składzie: Grażyna Malawska, Samuela Łach oraz Mateusz Mikoś dokonywali oceny poszczególnych występów zwracając uwagę na dobór repertuaru, aranżację, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny.

I miejsce w kategorii zespołów szkół podstawowych uzyskały uczennice klasy Ic naszej szkoły: Antonia Chyłek i Zuzanna Jurasińska. Wyróżnienie w II kategorii wiekowej ( klas V-VIII) uzyskał uczeń klasy VI b Michał Pyś.

Opiekę  muzyczną nad naszymi uczniami sprawował pan Jakub Trybalski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.