Zabawa choinkowa 2023

W sobotę 11 lutego br. w naszej szkole zorganizowano coroczną zabawę choinkową. Głównym organizatorem imprezy była Rada Rodziców. Dzieci i młodzież bawili się w dwóch grupach. Klasy I-IV w godzinach 11.00-15.00 oraz klasy starsze V-VIII 16.00-20.00. Łącznie frekwencja wyniosła blisko 450 uczniów. Zabawa prowadzona była przez SOUND SQUAD Event. Duet DJa i wodzireja wprowadził dzieci i młodzież w świat muzyki i świetnej zabawy. Nie zabrakło konkursów i zadań do wykonania. Główną rywalizacją zabawy była rywalizacja na stroje. Było kreatywnie i kolorowo. Wielkie brawa dla dzieci, wychowawców i rodziców, bez których zaangażowania konkurs by się nie odbył.

Dla najlepszych Rada Rodziców ufundowała nagrody w postaci czeków pieniężnych. Tradycyjnie rodzice przygotowali poczęstunek oraz paczki.

Zapraszamy do fotorelacji z sobotniej imprezy.