Złote medale młodych szczypiornistów w Igrzyskach Dzieci w finale powiatu w piłce ręcznej chłopców

W piątek 10 lutego na hali sportowej w Błażowej miał miejsce Finał Powiatu Rzeszowskiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Do zawodów przystąpiło 4 drużyny które rozegrały 6 meczy systemem „każdy z każdym”. Nasi zawodnicy wygrali pierwszy mecz 13:2 z drużyną z Trzebowniska by następnie ulec z gospodarzami zawodów po rzutach karnych 0:2 (6:6 w czasie regulaminowym). W meczu o 1 pierwsze miejsce reprezentanci naszej szkoły zwyciężyli bardzo pewnie niepokonaną do tej pory drużynę z Głogowa Małopolskiego 6:1 tym samym awansując do zawodów Rejonowych .

Naszą szkołę reprezentowali: Fara Bartłomiej, Fara Alan, Wójcik Kacper, Mnich Wojciech, Woźniak Aleksy, Marszałek Jan, Łukasz Fabian, Kaczorowski Michał, Martowicz Bartosz, Łaś Gabriel, Łach Jakub, Trybalski Miłosz, Kałamucki Tomasz,Kulon Szymon. Drużynę do zawodów przygotował Pan Damian Chudzikiewicz.