Półfinały wojewódzkie Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców

Na 3 miejscu w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców zakończyli zmagania reprezentanci naszej szkoły. Podopieczni Pana Damiana Chudzikiewicza udali się do Rzeszowa do Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek.

W pierwszym meczu zmierzyli się z reprezentacją szkoły podstawowej z Zarzecza i po emocjonującym pojedynku niestety przegrali 13:15. W drugim meczu ponownie lepsi okazali się przeciwnicy tym razem ze szkoły podstawowej nr 14 z Przemyśla wygrywając z naszymi zawodnikami 21:13.

Tak więc zawody kończymy 2 porażkami i zwycięstwem z drużyną gospodarzy 9:8.

Było to kolejne doświadczenie dla utalentowanych chłopców z rocznika 2010-2011.

Ostatecznie zostajemy sklasyfikowani na miejscach 7-9 w Województwie Podkarpackim 💪💪 Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców.

Skład naszej reprezentacji: Bartłomiej Fara, Kacper Wójcik, Wojtek Mnich, Aleksy Woźniak,Jan Marszałek, Fabian Łukasz, Michał Kaczorowski,Miłosz Trybalski, Bartosz Martowicz, Gabriel Łaś, Jakub Łach, Michał Pyś, Tomasz Kałamucki,Alan Fara.

Zawodników do zawodów przygotował Pan Damian Chudzikiewicz🥉🏐🥅🤾‍♂️