Robimy palmy wielkanocne

W dniu 22 marca uczniowie klasy Ic uczestniczyli w warsztatach artystycznych- robienia palm wielkanocnych. Zajęcia te wspaniale wpisały się w klimat zbliżających się świąt. Warsztaty odbyły się w Pracowni Rękodzieła Artystycznego ” Wierzbinowe cuda” w Dynowie. Poprowadziła je Pani Ewa Czyżowska, która pomogła uczestnikom zajęć rozplanować pracę a także służyła pomocą przy poszczególnych  jej etapach. Uczniowie wykonali przepiękne palmy wielkanocne. Te ozdabiane były własnoręcznie przygotowanymi kwiatami z krepiny, suszonymi trawami i ziołami.  Uczestnicy warsztatów wedle własnego pomysłu dobierali kolory wykonywanej palmy. Podczas zajęć dzieci mogły wykazać się swoją kreatywnością oraz zdolnościami artystycznymi.  Rozwinęły swą wiedzę na temat nazw suszonych roślin ozdobnych oraz ich wykorzystywania. Choć czas warsztatów szybko dobiegł końca, wielu uczestników zadeklarowało chęć udziału  w kolejnych zajęciach.